Kalıp Tasarım ve İmalatı

Üstün kalitedeki dökümlerimizin başarısı, tasarım ve kalıphane ekibimizin teknik deneyimi ve bilgi birikimiyle başlar.

İşimize gösterdiğimiz özen ve deneyimimiz; ürettiğimiz her kalıba, her ekipmana ya da her fikstüre ve bunların yardımıyla dökülen her ürüne değer katıyor.

Ürünün gerektirdiği teknik değişkenleri gelişmiş CAD, Cam Yazılımları yardımıyla tam olarak belirliyor, tasarımdan üretime kadar olan tüm süreci kendi tesislerimizde, entegre üretimin sağladığı düşük maliyet avantajıyla sunuyoruz.

  • Kusursuz kalıp tasarımı 

Deneyimli mühendislerimizin uzmanlığı ve sürekli gelişen teknolojik altyapımızın kusursuz birleşimi, proje teknik detaylarıyla bire bir uyumlu, aynı kusursuzlukta kalıp tasarımını mümkün kılıyor.

  • Hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz

Kalıp üretimi için özel olarak geliştirdiğimiz simülasyon programıyla, kalıpları fiziksel üretime geçmeden önce kullanım kolaylığı ve uzun ömürlülük açısından test ediyoruz. Böylece kalıp malzemesi, insert, burç ve maça gibi bileşenlerin seçimini en doğru şekilde yapıyoruz.

  • Hız ve yüksek kapasite bir arada 

Kalıp tasarım ve üretimini 72 saatte tamamlamamızı sağlayan uzmanlığımız ve üretim teknolojilerimiz sayesinde yılda 150 kalıp üretimi gerçekleştirebiliyoruz.