Hızlı Prototipleme & 3D Yacızı

Tasarımlarınızı gerçeğe dönüştüren hızlı prototipleme kabiliyetimizle  gelişmiş 3D Yazıcılarımızı kullanarak 
ihtiyaçlarınıza en hızlı ve en verimli şekilde yanıt veriyor, zaman ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Günümüzün rekabet koşulları ve hızla akan zamanın değeri, uzun bir süre ve yüksek bir bütçe gerektiren kalıp üretim yöntemlerini verimlilik bakımından katlanılmaz kılıyor.

  • Hızlı prototiplemeyle zaman kazanın

Hızlı prototipleme hizmetimiz sayesinde tasarımlarınızı hız ve hassasiyetle gerçeğe dönüştürüyoruz. Bize ulaştırdığınız 3D datanızı ve teknik çiziminizi, parça geometrisine bağlı olarak 1 ile 4 hafta arasında döküm haliyle sunuyoruz.

  • Düşük maliyetlerle en iyi sonuç

Dolu malzemeden numune üretmenin yüksek maliyetinden kurtulmanın en iyi yolu olan hızlı prototip yöntemi, zamanın yanı sıra maliyetten de tasarruf etmenizi sağlıyor; ilk numunelerin en baştan döküme uygun tasarlanabilmesi olanağını sunuyor.

  • Termin sorunu ortadan kalkıyor

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını; daha kısa tasarım ve geliştirme süreleri konusundaki beklentilerini hızlı prototip hizmetimizle karşılıyoruz. Seri üretim öncesi terminleri kayda değer bir şekilde öne çekiyor ve yüksek kalıp yatırımı dezavantajını ortadan kaldırıyoruz.

  • Düşük parça adetlerinde kesin çözüm

Özellikle düşük sayıda parça üretim operasyonlarında, istenilen hassasiyetteki ölçüleri geometri ve boyuttan fedakârlık etmeden, hızlı prototip yöntemiyle elde ediyoruz. Ayrıca tek seferde çok sayıda küçük parçayı bir iş paketinde üretebilme yeteneği sayesinde, kalıp maliyeti ve süresini ciddi oranda azaltıyoruz.

  • Tam kontrol sayesinde tam uyum 

Seri üretime geçilmeden önce olası tasarım hatalarının tespit edilebilmesini sağlayan hızlı prototip yöntemiyle üretim süreci üzerinde tam kontrol sağlıyor, nihai döküm parçanın istenen spektlere tam uyumunu garanti altına alıyoruz.